fbpx

Organisasjon

9Administrasjon | Styret | Sport | Drift | Utvalg | Web

organiasjonskart

Grunnet liten administrasjon har kontoret kun besøkelsestid mandag 12-15,  onsdag 13-16 og torsdag 10-13.. Utover dette ber vi om at henvendelser sendes til hockey@sil.no. Har du spørsmål om billetter eller sesongkort ber vi deg sende dette til billett@sil.no. Vi ber om forståelse for dette!

Kontoret finner du i CC Amfi, 2. etg. ved felt C.

Administrasjonen:

 

Per Christian Balke
Daglig leder
+47 404 94 545
pcb@sil.no
Jostein Smeby
Administrasjonsleder
+47 970 96 393
jostein@sil.no
Tuva Skundberg
Kontormedarbeider
tuva@sil.no
Suzanne Sagerud
Kontormedarbeider
+47 457 68 680
suzanne@sil.no

Marked:

Kim Skogheim
Salgskonsulent
+47 922 80 540
marked@sil.no
Sigve Ødegård
Salgskonsulent
+47 901 50 968
marked@sil.no

E-post: hockey@sil.no

Alle spørsmål angående a-lag, kontaktinfo, ansatte, klubben og dugnader rettes på mail til hockey@sil.no
Billetthenvendelser skal sendes til billett@sil.no

#vigirossaldri


Arrangementsansvarlig
Espen Løvås
+47 95995597
espen@sil.no

Tilbake til toppen


Styret

Leder:
Truls Røise

Nestleder:
Øyvind Røe

Medlemmer:
Hans Bjørnstad
Gro H. Reinsborg
Jon-Hroar Nordstrøm
Odd Magne Vevang
John Niclas Hage
Silje Tysse

Varamedlemmer:
Bjørn Danielsen
Marthe Hillestad

Kontrollkomitè:
Dag Kjelsrud
Njål Berge

Tilbake til toppen


Sport

Miika Elomo
Hovedtrener

Petteri Nummelin
Assistenttrener

Jostein Smeby
Hovedmaterialforvalter / ansvarlig logistikk
Tlf: 970 96 393
jostein@sil.no

Johnny Smeby
Materialforvalter
Tlf: 959 80 963
johnnysmeby@hotmail.com

My Lystad
Medisinsk ansvarlig / lege
Tlf: 480 92 772
mylystad@hotmail.com

Tilbake til toppen


 

Drift

Tommy Larsen
Driftssjef
tommy.larsen@sil.no
Tlf. 40643511

Tilbake til toppen


 

Web og sosiale medier

Ansvarlig redaktør:
Truls Røise (styreleder)

Leder mediagruppa:
Kristian J. Eng (kristian@sil.no)

Skribenter:
Lars Nikolaisen
Mikki Bjerke

Sosiale medier:
Karoline Martinsen
Hannah Brun
Kristin Sagerud

Foto:
Thomas Westling
Fredrik Olastuen
Stian Høgsveen
Fredrik Hagen

Grafikk og design:
Efraim Larsson
Lars Nikolaisen