Organisasjon

Administrasjon | Styret | Sport | Drift | Utvalg | Web

organiasjonskart

Grunnet liten administrasjon har kontoret kun besøkelsestid mandag, onsdag og fredag mellom kl. 12.00 og kl. 15.00. Utover dette ber vi om at henvendelser sendes til hockey@sil.no. Har du spørsmål om billetter eller sesongkort ber vi deg sende dette til billett@sil.no. Vi ber om forståelse for dette!

Kontoret finner du i CC Amfi, 2. etg. ved felt C.

Administrasjonen:

Anne Karin Bjørvik
Daglig leder
+47 951 00 015
akb@sil.no
Jostein Smeby
Administrasjonsleder
+47 970 96 393
jostein@sil.no
Suzanne Sagerud
Kontormedarbeider
+47 457 68 680
suzanne@sil.no

Marked:

Kim Skogheim
Salgskonsulent
+47 922 80 540
marked@sil.no
Sigve Ødegård
Salgskonsulent
+47 901 50 968
marked@sil.no
Jan-Erik Multhagen
Markedskonsulent
+47 905 24 566
janerik@sil.no
Jarl Paulsen
Salgskonsulent
+47 928 14 609
jarl@sil.no

 

E-post: hockey@sil.no

Alle spørsmål angående a-lag, kontaktinfo, ansatte, klubben og dugnader rettes på mail til hockey@sil.no
Billetthenvendelser skal sendes til billett@sil.no

#vigirossaldri

Tilbake til toppen


Styret

Leder:
Njål Berge

Nestleder:
Geir Byberg

Medlemmer:
Stein Onsrud
Sjur Rakstad-Larsen
Gro H. Reinsborg
Sigve Ødegård
Anne Karin Bjørvik

Valgkomité:
Dag Kjelsrud
Klas Forfang
Vibeke Morken
Pål Stenberg (vara)

Kontrollkomitè:
Truls Røise
Øyvind Røe

Tilbake til toppen


Sport

Fredrik Söderström
Hovedtrener

Jeff Jakobs
Assistenttrener

Mathias Saxrud
Team Manager
Tlf: 900 91 614
mathias@sil.no

Jostein Smeby
Hovedmaterialforvalter / ansvarlig logistikk
Tlf: 970 96 393
jostein@sil.no

Johnny Smeby
Materialforvalter
Tlf: 959 80 963
johnnysmeby@hotmail.com

My Lystad
Medisinsk ansvarlig / lege
Tlf: 480 92 772
mylystad@hotmail.com

Marius Asla Engen
Manuellterapeaut
Tlf: 977 24 140
marius.engen@manuellterapi.net

Kent Inge Kristiansen
Fysioterapeut
Tlf: 977 87 075
Kenta044@hotmail.com 

Tilbake til toppen


 

Drift

Tommy Larsen
Driftssjef
tommy.larsen@sil.no
Tlf. 40643511

Tilbake til toppen


Utvalg
Oppdateres når sesongen nærmer seg

 

Tilbake til toppen


Web og sosiale medier

Ansvarlig redaktør:
Anne Karin Bjørvik

Leder mediagruppa:
Kristian J. Eng (kristian@sil.no)

Skribenter:
Lars Nikolaisen
Mikki Bjerke

Sosiale medier:
Karoline Martinsen
Ina Taasaasen
Hannah Brun
Kristin Sagerud

Foto:
Thomas Westling
Fredrik Olastuen
Stian Høgsveen
Fredrik Hagen