Motor Forum Hamar ny partner!

Storhamar ønsker Motor Forum Hamar velkommen som ny samarbeidspartner!

Storhamar Ishockey styrker partnernettverket og ønsker Motor Forum Hamar velkommen som ny samarbeidspartner. Samarbeidet markerer starten på et spennende partnerskap.

Dette sier daglig leder Lars Nilsveen om hvorfor de er med på laget.
– Vi på Motor Forum Hamar, så dette som en flott mulig til å være med å bidra på en arena hvor vi tidligere aldri har vært representert. Det å være samarbeidspartner til Storhamar Hockey handler for oss om mer enn logoeksponering. Det handler om å støtte et lag som skaper engasjement, samhold og stolthet i lokalmiljøet. Hockey er en sport preget av høy intensitet, lagånd og sterke verdier – akkurat de samme verdiene vi ønsker å forbindes med.

– Gjennom et samarbeid med SIL får vi muligheten til å være synlige i et positivt og engasjerende miljø, samtidig som vi bidrar til utvikling av idrett. Ishockey fungerer som en viktig møteplass for barn, unge og voksne, og er en sterk identitetsbærer i regionen.
Samarbeidet gir oss også tilgang til et dedikert publikum og gode relasjonsbyggende arenaer, både på og utenfor isen. For oss er dette en investering i mennesker, lokalsamfunn og felles opplevelser – ikke bare i idrett, men i verdier som varer, avslutter Nilsveen.

Partneransvarlig Arya Dehnavi er stolt og glad over å ha fått med Motor Forum Hamar.
– Vi er veldig stolte av å få Motor Forum med på laget. De er en solid aktør som deler mange av de samme verdiene som Storhamar Ishockey, og vi ser frem til et godt og langsiktig samarbeid, sier Dehnavi.

Litt om Motor Forum Hamar:
Motor Forum Hamar er din lokale partner når det gjelder bilkjøp, service og mobilitet.
Vi kombinerer faglig ekspertise med god kundebehandling for å gi deg en trygg og enkel bilopplevelse — enten du skal kjøpe ny bil, finne en bruktbil med god historikk eller ha bilen din på verksted. I tillegg til verksted for personbil er vi også verksted for bobil.
Motor Gruppen består i dag av importselskaper for Mitsubishi, Hongqi og Changan samt bilforhandlerkjeden Motor Forum, totalt 18 bilforhandlere fra Kristiansand i sør til Ålesund i nord. Kjeden representerer flere bilmerker fra andre importører. Motor Gruppen har ca. 400 ansatte og forventer en omsetning på ca. 2,2 MRD i 2026.
Vår beliggenhet i Vangsvegen 91, midt i Hamar sentrum gjør oss til den eneste merkeforhandleren som er igjen i sentrum av Hamar.