Nyheter fra Storhamar Hockey

HOVEDSPONSOR

Nyheter fra Storhamar Hockey

HOVEDSPONSOR

Slik spilles serien 2022-23

Kampoppsettet for Fjordkraftligaen er klart. Storhamar åpner borte mot Stjernen 10. september.

Serieoppsettet for Fjordkraftligaen sesongen 2022-23 er klart, her er noen høydepunkter:

Petter Thoresens gutter åpner med bortekamp i Stjernehallen lørdag 10. september. Det blir dermed en liten reprise på forrige sesongs semifinale. Første hjemmekamp går mot Lillehammer torsdag 15. februar.

 

I tredje runde blir det muligheter for litt revansje mot Stavanger Oilers da de står for tur i DNB Arena, mens den første turen til Jordal Amfi kommer 1. oktober. Første hjemmekamp mot disse to kommer hhv. 15. oktober og 1. november.

Årets romjulskamper går som vanlig fjerde og sjette juledag. Denne gang er det ikke dobbeltmøter. Stjernen gjester CC Amfi 28. desember, mens turen går til Lillehammer 30.

Siste serierunde går av stabelen 28. februar med hjemmekamp mot Frisk Asker.

Serieoppsett 2022-23:

StjernenStorhamarLør.10.09.202216.00
StorhamarLillehammerTor.15.09.202218.30
StavangerStorhamarLør.17.09.202216.00
StorhamarGrünerTir.20.09.202218.30
RingerikeStorhamarTor.22.09.202218.30
StorhamarSparta Sarp.Søn.25.09.202217.00
Manglerud StarStorhamarTor.29.09.202218.30
VålerengaStorhamarLør.01.10.202216.00
StorhamarFrisk AskerTor.06.10.202218.30
StorhamarStjernenLør.08.10.202216.00
LillehammerStorhamarTor.13.10.202218.30
StorhamarStavangerLør.15.10.202216.00
GrünerStorhamarTor.20.10.202219.00
StorhamarRingerikeLør.22.10.202218.00
Sparta Sarp.StorhamarTir.25.10.202218.30
StorhamarManglerud StarTor.27.10.202218.30
StorhamarVålerengaTir.01.11.202218.30
Frisk AskerStorhamarTor.03.11.202218.30
StjernenStorhamarLør.05.11.202216.00
StorhamarLillehammerTor.17.11.202218.30
StavangerStorhamarTir.22.11.202218.00
StorhamarGrünerTor.24.11.202218.30
RingerikeStorhamarLør.26.11.202216.00
StorhamarSparta Sarp.Tor.01.12.202218.30
Manglerud StarStorhamarLør.03.12.202216.00
VålerengaStorhamarTor.08.12.202218.30
StorhamarFrisk AskerLør.10.12.202216.00
StorhamarStjernenOns.28.12.202218.30
LillehammerStorhamarFre.30.12.202218.30
StavangerStorhamarTor.05.01.202318.00
GrünerStorhamarLør.07.01.202316.00
RingerikeStorhamarTor.12.01.202318.30
Sparta Sarp.StorhamarLør.14.01.202316.00
StorhamarManglerud StarTor.19.01.202318.30
StorhamarVålerengaLør.21.01.202316.00
Frisk AskerStorhamarTir.24.01.202318.30
StjernenStorhamarTor.26.01.202318.30
StorhamarLillehammerLør.28.01.202318.30
StorhamarStavangerTor.02.02.202318.00
StorhamarGrünerLør.04.02.202316.00
StorhamarRingerikeTor.16.02.202318.30
StorhamarSparta Sarp.Lør.18.02.202316.00
Manglerud StarStorhamarTor.23.02.202318.30
VålerengaStorhamarLør.25.02.202316.00
StorhamarFrisk AskerTir.28.02.202319.00

SISTE OM STORHAMAR RETT I LOMMA?

 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

SISTE OM STORHAMAR RETT I LOMMA?

 

Meld deg på vårt nyhetsbrev

Flere nyhetsartikler

Alle nyheter

Denne nettsiden benytter informasjonskapsler for å forbedre din opplevelse som besøkende. Gjennom å fortsette å besøke siden godkjenner du vilkårene.